pracownię tworzą: stała współpraca:
architekt i projektant wnętrz Marcin Długi architekt Marian Długi - biuro Hamburg
projektantka wnętrz Maria Długi architekt Jacek Długi - biuro Gdańsk

Pracownia EMDE powstała po kilkuletniej współpracy w ramach Zespołu Autorskich Pracowni Architektonicznych "ZAPA" w Gdańsku, w pracowni prof. dr hab. arch. Andrzeja Kohnke i arch. Andrzeja Jagiełło.

Jej powstanie jest konsekwencją zebranych doświadczeń, kontynuacji tradycji rodzinnych oraz potrzeby generowania indywidualnej i twórczej działalności. Zajmujemy się szeroko pojętym kreowaniem przestrzeni. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz i budynków.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i kreatywnych osób, dla których projektowanie jest pasją i sposobem na życie. Naszym celem jest osiągnięcie produktu będącego wypadkową wysokiej jakości projektowej i rachunku ekonomicznego. Ścisła współpraca, począwszy od pierwszego szkicu do zamknięcia realizacji należy do naszych priorytetów.

Zakres działalności obejmuje: projektowanie architektoniczne, projekty wnętrz, doradztwo, nadzór projektowy i wykonawczy, fotografię i grafikę użytkową. Wśród projektów znajdują się: domy jednorodzinne, wille, budynki wielorodzinne, obiekty turystyczne, hotele-SPA, fitness-kluby oraz budynki użyteczności publicznej.

Jesteśmy oficjalnym konsultantem w Polskim Związku Fitness & Wellness - www.pzfw.pl

Realizacje, projekty i prace konkursowe zespołu obejmują swym zasięgiem Polskę i Niemcy.